Střešní krytina, solární systémy, oplechování

Plechová střešní krytina

Střechy, klempířství, tesařské práce

Prefa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eget imperdiet libero. Suspendisse sagittis ex nisi, eget tincidunt quam mollis luctus. Praesent ultrices et sapien vitae aliquet. Nullam ultrices tincidunt metus. usce a metus purus. Etiam ligula risus, ultrices eu lacinia et, rutrum sit amet velit. Sed eget urna tincidunt, lacinia tellus vel, congue sem.


www.prefa.cz
Lindab

Lehké střešní krytiny Lindab splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na střešní krytinu. Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek s výraznou, nebo naopak nenápadnou vlnou. Dávají tak střeše dokonalý vzhled a majiteli možnost zvolit střešní krytinu ve stylu a barvě korespondující s dalšími stavebními prvky. Charakteristickou vlastností krytin Lindab je snadná a rychlá montáž, dlouhá životnost a minimální údržba.


Více o Lindab
Satjam

Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví. Vyrábí a dodává na trh moderní střešní systém s důrazem na kompletnost, funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Střešní krytiny SATJAM získaly v roce 2004 (jako první v ČR) ocenění kvality Czech Made.


Více o Satjam
Ruukki

Váš domov je vzácný - ujistěte se, že ho vaše střecha chrání. Střešní krytiny Ruukki chrání váš domov za všech okolností. Jsou rovněž esteticky příjemné a ve stylovém designu. Snadno je koupíte, snadno nainstalujete a jejich údržba je také snadná - krytiny Ruukki jsou navrženy tak, aby vám usnadnily život.


Více o Ruukki