Střešní krytina, solární systémy, oplechování

Pálená střešní krytina

Střechy, klempířství, tesařské práce

Tondach

TONDACH jako jediný výrobce pálených tašek v ČR vyrábí široký sortiment pálených střešních tašek s 33letou zárukou, které jsou vhodné jak pro novostavby tak pro rekonstrukci. Navíc vyrábí a dodává komplexní střešní systém včetně potřebných doplňků.


Více o Tondach
Bramac

Keramické střešní tašky Bramac jsou symbolem pro krásu a přirozenost. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a propůjčují vašemu domovu klasický šarm, dojem přírodního tepla a jistoty. Bohatý výběr z typů a barev vtisknou střeše jedinečný charakter. Ten, pro koho jsou důležité jistota a bezpečí, jedinečnost a krása, se rozhodne pro keramické střešní tašky Bramac. Je to volba tradice, nejstaršího stavebního produktu, který je vyráběn nejmodernější technologií. Výhody keramických střešních tašek Bramac: tradice prověřeného materiálu, krása a přirozenost, ekologická výroba, nadstandardní záruky.


Více o Bramac
Röben

Připravuje se


Více o Roben
Creaton

Pálené střešní tašky patří již po tisíciletí mezi osvědčené střešní krytiny. Počátky výroby krytiny Creaton sahají až do roku 1884.

Propracovaný systém bočních a hlavových drážek chrání střechu před povětrnostními vlivy i při nízkých sklonech střechy. Nejširší nabídka barev v povrchových úpravách engob či glazur.


Více o Creaton